בחברת פסגות מאמינים שניקיון מבנים הוא עניין רציני, ולשם כך הם הקימו חטיבה מיוחדת בחברה שמתמחה אך ורק בניקיון של מבנים משותפים, בניינים ומוסדות. המשמעות של צעד זה היא אחת – אתם כלקוחות החברה נהנים משירותי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיש שמבוצעים ע"י אנשי מקצוע.

הניקיון של מרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בניינים ומוסדות משמש כחלון הראווה המוסדי, אבל הוא הרבה יותר מכך מסיבה אחת – במרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בבניינים ובמוסדות עוברים עשרות ומאות אנשים מדי יום. למעשה, ניקיון של מקומות אלו אינו בגדר המותרות האסתטיים אלא חובה של ממש בתחום ההיגייני.

למעשה, ניקיון של מרחבים ציבוריים במבנים משותפים, בניינים ומוסדות הוא עניין למומחים בלבד אבל יש להתאימו לכל מבנה באופן אישי, כי אין הדרישות של בניין מגורים משותף דומות לצרכים של מוסד ציבורי. לכן, שירותי הניקיון של חברת פסגות מותאמים לכל לקוח באופן אישי בהתאם לדרישות ולצרכים שלו, כך ששביעות הרצון היא לא פחות ממובטחת.

מומלץ לצרף לשירות הניקיון של החברה את שירות ניהול המבנים במטרה אחת – שאתם והבניין שלכם תיהנו ממעטפת אחידה ואיכותית, משגרה ברוכה ומשקט נפשי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה כדי לקבל פרטים נוספים, להתאים את שירותי הניקיון לדרישות ולצרכים הספציפיים שלכם ולהתרשם מהניסיון העבר של לקוחותיה השונים.

הבחירה בשירותי הניקיון

בשירותי הניקיון של חברת פסגות היא החברה הנכונה מסיבה אחת – לא משנה איזה אופציה תבחרו כי אתם תיהנו תמיד משירותי ניקיון איכותיים ומקצועיים, משירות אדיב ומניקיון מקצועי שמבטיח בריאות, חיי שגרה ושקט נפשי. אז למה אתם מחכים? צרו קשר והבטיחו שגם אצלכם יהיה נקי.

איך יוצרים קשר?

בטח תשמחו לדעת שאתם לא צריכים לקום מהכסא כדי ליצור קשר עם חברת פסגות. לרשותכם עומדות מספר אפשרויות ליצירת קשר עם אנשי החברה והבחירה בידכם: האם להגיע למשרדיהם בויצמן 6 קרית מוצקין, האם לצלצל למספר הטלפון 077-2122602 או לשלוח דואר לכתובת האלקטרונית psagot@psagot-clean.co.il

אמינות מקצועיות ואיכותיות זאת מומחיות שלנו!

למצטרפים חדשים תוענק הטבה משתלמת

קבלו הצעת מחיר בקליק


השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת:

לחברת פסגות קיים מוקד מאויש 24/7 לטובת קריאות חירום מצד הלקוחות, הגעה וטיפול על הצד הטוב ביותר.

שינוי גודל גופנים