שירותי שמירה ואבטחה – 
לחברת פסגות ניסיון רב שנים בנושא שמירת ואבטחת מבנים והיא לא מקילה ראש בנושא. בחברת פסגות לוקחים את נושא הבטחון ברצינות רבה והקימו חטיבה מיוחדת בחברה לשם כך. המשמעות היא שאתם נהנים מאבטחה איכותית של אנשי מקצוע שמתמחים אך ורק באבטחה. ובמילים אחרות – משמירה ואבטחה ברמה מקצועית הכי גבוהה שיש.

אז מה עושים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה כדי לקבל פרטים נוספים, להתאים את שירותי השמירה והאבטחה לפי הדרישות והצרכים שלכם, להתרשם מהניסיון החיובי של לקוחותיה השונים ובעיקר – להבטיח שאתם נהנים מאבטחה איכותית, משירות אדיב ומשקט נפשי. בטח תשמחו לדעת שכל שעליכם לעשות הוא לבחור בין האפשרויות השונות ליצירת קשר.

הרבה יותר מאבטחה שירותי השמירה והאבטחה של חברת פסגות מתאימים למבנים משותפים, מרכזים שונים ומוסדות הודות לעובדה שהם מותאמים לכל לקוח באופן אישי בהתאם לצרכיו, דרישותיו, גודלו, מספר האנשים הנמצאים בו ועוד. המשמעות היא ששביעות הרצון של לקוחות החברה השונים מובטחת ללא כל ספק. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה השונים מוקד מאויש שפועל 24/7 במטרה אחת – לטפל בזמן אמת בכל בעיה בטחונית שמתעוררת. למעשה, שירות האבטחה של חברת פסגות מאפשר לכל אחד ליהנות משקט נפשי ומבטיח דבר אחד – שהמשפט "ביתי הוא מבצרי" יהפוך למציאות בפועל ובשטח.

התאמה אישית ומוקד 24/7 שירותי האבטחה של החברה כוללים את אבטחת המבנה עצמו ואת אבטחת האנשים שבתוך המבנה, ללא תלות במטרת שהותם במקום – עבודה, לימודים, ביקור ועוד. כמו כן, שירותי האבטחה והשמירה של החברה מגנים על הציוד שנמצא במבנה עצמו, לרבות מחשבים, ריהוט, ציוד מקצועי וציוד יקר ערך אחר. למעשה , שירותי שמירה ואבטחה אלו אינם שירותי אבטחת מבנים קלאסיים, כי הם לא רק מגנים על המבנה אלא גם על הציוד והאנשים שבתוכו. עם זאת, לכלל שירותי האבטחה והשמירה של חברת פסגות מטרה אחת – להבטיח המשך תקין של שגרת החיים במקום באמצעות הגנה על מבנים, אנשים וציוד.

אמינות מקצועיות ואיכותיות זאת מומחיות שלנו!

למצטרפים חדשים תוענק הטבה משתלמת

קבלו הצעת מחיר בקליק


השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת:

לחברת פסגות קיים מוקד מאויש 24/7 לטובת קריאות חירום מצד הלקוחות, הגעה וטיפול על הצד הטוב ביותר.

שינוי גודל גופנים